Nowoczesny sprzęt

Nasz oddział we Wrocławiu wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęty i najnowsze urządzenia do fizykoterapii. Zapewniamy kompleksową opiekę ambulatoryjną, a dla osób spoza Wrocławia wygodny pobyt stacjonarny.  

Innowacyjne metody leczenia

W Spondylo-Clinic stosujemy najnowszą fizykoterapię, a więc wykorzystujemy zjawiska fizyczne takie jak – światło, prąd elektryczny, magnetyzm, ultradźwięki, tlen – do pobudzenia procesów biologicznych w tkankach. Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków w Polsce stosujących Kolagen MD i osocze. 

Nasze terapie prowadzą do zlikwidowania bólu, obrzęków, stanów zapalnych, stymulują tkanki, łagodzą obolałe stawy. Są w pełni bezpieczne, bezbolesne, odpowiednie dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych i obciążonych chorobami, a także sportowców.

Indywidualne podejście do pacjenta

Bezoperacyjne leczenie schorzeń kręgosłupa i stawów jest procesem złożonym z kilku etapów. Na początku podczas wywiadu staramy się zebrać jak najwięcej informacji o pacjencie, jego sposobie życia oraz obecnych i przeszłych schorzeniach. Krok ten jest niezwykle istotny, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią terapię. Wierzymy, że tylko empatyczne i indywidualne podeście pozwoli osiągnąć tak złożony cel jak zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. 

Opinie pacjentów

„Do Centrum Terapii Kręgosłupa prowadzoną przez doktora Jarosława Jawnego trafiłam poprzez moją córkę, która otrzymała tam szybką i fachową pomoc w bardzo zaawansowanej przepuklinie kręgosłupa. Nie sądziłam, że przy moich licznych dolegliwościach bólowych kręgosłupa i kwalifikacji do zabiegu endoprotezy kolana, mogę jeszcze liczyć na ulgę w bólu i poprawienie komfortu codziennego funkcjonowania. Doktor Jawny zaproponował terapię złożoną z zabiegów, zastrzyków z kolagenu i treningów manualnych. Po trzech miesiącach odczuwam już kolosalną poprawę, a profesjonalizm i niezwykle empatyczne podejście całego personelu powoduje, że mogę tylko polecić terapię w CTK, wszystkim cierpiącym na schorzenia kręgosłupa i pozostałych stawów. Moja córka, mąż i ja już wiemy, że doktor Jarosław Jawny i cały jego zespół, są w stanie naprawdę pomóc.”

Monika M., pacjentka CTK

„Profesjonalna i miła obsługa. Indywidualne podejście to pacjenta, rzetelnie przeprowadzany wywiad na pierwszej wizycie. Różnorodność zabiegów,masaż leczniczy mocny ale skuteczny,fachowa wiedza przekazywana w zrozumiały sposób. Ćwiczenia zadawane do domu nie wymagają dużego wysiłku czy czasu a efekt widoczny już po kilku seriach ustąpił ból kręgosłupa. Polecam!”

Bogdan B., pacjent

„Wielu lekarzy namawiało mnie na operację / artroskopię barku, po kilku wizytach u dr Jawnego udało się uniknąć zabiegu, po kilku tygodniach rehabilitacji mam sprawną rękę z czego bardzo się cieszę gdyż mogłem wrócić do pracy. Polecam wszystkim :)”

Tomasz H., pacjent CTK

„Trafiłam do Pana doktora po 6 tygodniach bólu głowy. Bardzo mi pomógł i po kilku dniach rehabilitacji – tj lasery oraz masaże ból głowy ustal całkowicie.
Polecam Centrum Terapii Kręgosłupa przy bólu głowy i okolic. Być może wystarczy kilka dni rehabilitacji aby ból znikł całkowicie.” 

Kasia W., pacjentka CTK

„Rewelacja!!!! Świetny gabinet z ogromnymi możliwościami. Mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa i bólami w prawym barku spowodowane choroba zawodową. Ból jest okropny nie pozwalający ani pracować ,ani spać. Już po kilku wizytach u doktora oraz zabiegach ( masaż oraz laser) mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Doktor Jawny to fachowiec najwyższej klasy. Gorąco polecam.” 

Andrzej, pacjent CTK

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum terapii kręgosłupa

we Wrocławiu

ZDROWY KRĘGOSŁUP – ŻYCIE BEZ BÓLU

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307