71 726 11 71 | 71 791 59 23 | 503 183 095 ctkbiuro@gmail.com

Nowoczesna fizykoterapia

Terapia manualna

Kolagen i Osocze PRP i I-PRF

Terapia skojarzona

Spine Coach - trener kręgosłupa

Terapia kręgosłupa i stawów we Wrocławiu

Centrum Terapii Kręgosłupa jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w likwidowaniu bólu powodowanego przez rozmaite schorzenia i urazy. Stawiamy na innowacyjne metody terapii, które są uznawane za najlepsze na całym świecie. Stosujemy też tak zwane terapie skojarzone – czyli połączenie wielu metod – co daje rewelacyjne rezultaty.

Dostęp do światowej klasy nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych terapeutów i specjalistów pozwala nam oferować szeroki zakres metod, które wyróżniają się wysoką skutecznością. To dlatego, że działają one na przyczyny schorzeń, stymulując tkanki do regeneracji. Dbamy o pacjentów kompleksowo, oferując też – obok masaży i treningów – takie zabiegi jak np. tzw. liposukcja nieinwazyjna umożliwiająca odzyskanie zgrabnej sylwetki. Wszystko to w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie. Wykorzystywane metody zawsze dobierane są indywidualnie do pacjenta – na podstawie postawionej diagnozy, wywiadu i innych czynników – tak, by zapewnić mu najwyższą skuteczność oraz pełen komfort terapii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z jakimi schorzeniami
pacjenci trafiają do nas najczęściej?

Najczęściej są to osoby cierpiące na: bóle kręgosłupa, dyskopatie (przepukliny), bóle rwy kulszowej, bóle i zawroty głowy, migreny, bóle kończyn, barku, bóle kolan i bioder, łokieć tenisisty, wady postawy i skoliozy, zespół przewlekłego zmęczenia, nerwobóle oraz wszelkie urazy sportowe i po wypadkach komunikacyjnych.

centrum rehabilitacji kręgosłupa

Oferta zabiegowa

N

Schorzenia kręgosłupa

N

Bóle i zawroty głowy

N

Dyskopatia

N

Zwyrodnienia stawów

N

Bóle kolan i bioder

N

Uszkodzenia po wypadkach

N

Urazy sportowe

N

Chroniczne zmęczenie

N

Wady postawy

N

Schorzenia stóp

N

Nietrzymanie moczu

N

Bolesne miesiączki

Zespół specjalistów – lekarz spondyliatra, terapeuci manualni, ortopeda, lekarz rodzinny, specjalista proloterapii osób starszych oraz magistrowie fizjoterapii i masażyści profesjonalnie codziennie pomagają pacjentom Spondylo-Clinic w skutecznym pozbyciu się uciążliwych dolegliwości bólowych. Wyróżnia nas dociekliwość, wrażliwość i wytrwałość w procesie terapeutycznym każdego z naszych pacjentów. Ze względu na złożoność leczenia, współpraca kilku specjalistów  jest kluczem do sukcesu każdej indywidualnej terapii.

centrum rehabilitacji kręgosłupa

POBYT STACJONARNY

WE WROCŁAWIU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy dla pacjentów możliwość pobytu stacjonarnego we Wrocławiu. Przestronny i komfortowy apartament zaopatrzony w niezbędne udogodnienia czeka na naszych kuracjuszy. Cicha, spokojna okolica mieszcząca się przy pięknym parku Stanisława Tołpy. Apartament znajduje się ok. 300 metrów od Centrum Terapii Kręgosłupa przy ulicy Wyszyńskiego.

W czym możemy pomóc?

Szeroka oferta nowoczesnych metod terapeutycznych pozwala prowadzić skuteczne leczenie osób dotkniętych różnymi dolegliwościami bólowymi – przede wszystkim ze strony układu nerwowego oraz układu ruchu: kręgosłupa, stawów, kończyn. Pomagamy pozbyć się bólu i innych schorzeń utrudniających codzienne funkcjonowanie, niezależnie od ich przyczyn. Do naszych pacjentów należą:

• osoby po wypadkach (komunikacyjnych i nie tylko),
• sportowcy po kontuzjach i urazach,
• osoby dotknięte chronicznym bólem i przewlekłym zmęczeniem,
• pacjenci z wadami postawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum!

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum terapii kręgosłupa

we Wrocławiu

ZDROWY KRĘGOSŁUP – ŻYCIE BEZ BÓLU

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307