Kwas hialuronowy + bursztynian sodu

Bóle stawów to jedna z najczęstszych i najbardziej dokuczliwych dolegliwości wśród seniorów oraz ludzi aktywnych fizycznie. Kwas hialuronowy w połączeniu z bursztynianem sodu przeznaczony jest dla osób odczuwających bóle stawów lub cierpią na chorobę zwyrodnieniową stawów. 

Kwas hialuronowy może być przyjmowany przez każdego i w każdym wieku, jest uzupełnieniem naturalnej substancji wytwarzanej w ludzkim organizmie, przez co nie powoduje skutków ubocznych takich jak np. uczulenie na któryś ze składników. Przyczyny ubytku kwasu hialuronowego w organizmie to m.in. wiek, urazy, zmiany zwyrodnieniowe, nadwaga, stany zapane, brak ruchu i inne. 

Działanie kwasu hialuronowego na stawy:

$

nawilżanie

$

działanie przeciwbólowe

$

amortyzacja

$

odżywianie

$

wzmacnia aparat ruchu

$

zwiększa odporność stawów na urazy

$

pomaga w czasie leczenia zmian zwyrodnieniowych

Kwas hialuronowy ma działanie objawowe, przede wszystkim zmniejsza zapotrzebowanie na leki przeciwbólowe, poprawia jakość życia. Bursztynian sodu działa na czynniki patogenetyczne: chroni chrząstkę stawową proteolizą macierzy pozakomórkowej i apoptozą chondrocytów, wspiera procesy naprawcze chrząstki stawowej, wydłuża żywotność chrząstki stawowej – opóźnia konieczność operacji alloplastyki stawu. Podawany przez nas preparat wspiera odbudowę chrząstki o najbardziej właściwym składzie oraz daje szansę na zatrzymanie postępu zmian zwyrodnieniowych w obrębie chrząstki stawowej poza strefą uszkodzenia. 

Główne objawy towrzyszące chorobie zwyrodnieniowej stawów:

$

uciążliwy ból

$

ograniczenia ruchowe stawu

$

obrzęk

$

wyraźnie słyszalny odgłos pracującego stawu

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum Terapii Kręgosłupa

we Wrocławiu

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307