FIT MAMA

Ciąża to piękny i jednocześnie trudny okres dla kobiety. Czas po niej również. Czy każda mama po porodzie jest tak samo zadowolona i szczęśliwa patrząc w lustro? Szereg zmian, które zaszły w ciele powoduje codzienny dyskomfort. Naomi Campbell, Małgorzata Socha, Heidi Klum czy Małgorzata Kożuchowska to bardzo znane nazwiska zadbanych i szczęśliwych mam, które bardzo szybko wróciły po ciąży do pacy i świetnej formy. Ty też tak możesz i to za znacznie mniejsze pieniądze. Wystarczy zgłosić się do nas!

 A teraz wytłumaczymy Ci dlaczego.

Nasz program dotyczy newralgicznych punktów, takich jak uciążliwe bóle kręgosłupa, obwisły brzuch, rozstępy i cellulit. My wiemy jak Ci pomóc! Pokażemy Ci kilka prostych kroków do Twojej pięknej sylwetki. Potrzebujemy jedynie Twojej obecności. U nas zawsze znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych lekarzy i fizjoterapeutów. Pomożemy wybrać dla Ciebie indywidualny plan treningowy, podczas którego wzmocnisz mięśnie.
Dobierzemy odpowiednią dietę odkwaszającą oraz zastosujemy suplementację jeśli będzie to konieczne. Nauczymy Cię relaksacji i rozluźniania abyś w każdych warunkach i bez większego wysiłku mogła znaleźć chwilę tylko dla siebie aby poczuć się lepiej. 

Liposukcja ultradźwiękowa to przede wszystkim bezbolesny zabieg utraty tkanki tłuszczowej. Świetnie wpływa na wymodelowanie sylwetki, skóra staje się ujędrniona i uelastyczniona a cellulit znika!

Masaż bańką chińską oraz masaż wyszczuplający manualny powoduje, że skóra staje się bardziej jędrna, wygładzona a do tego zmniejsza się widoczność rozstępów. Zastosowanie odpowiednich technik masażu usuwa cellulit i nagromadzony tłuszcz na pośladkach, udach i brzuchu a to z kolei wpływa dalsze wymodelowanie sylwetki.

Komora hiperbaryczna to nowoczesne i doskonałe dopełnienie całości naszego programu i Twojego celu. Poprzez dostarczenie do organizmu 15 razy większej dawki tlenu zabieg ten przyśpiesza przemianę materii oraz zwiększa tempo wyszczupla sylwetkę. Działa stymulująco na fibroblasty, które odpowiedzialne są za syntezę m.in. kolagenu i elastyny, czyli włókien zapewniających elastyczność skóry, doprowadza składniki odżywcze do odległych i niedotlenionych komórek ciała, sprzyja wydajniejszej regeneracji nabłonka, zwiększa dotlenienie tkanek, przyspiesza wydalanie toksyn oraz poprawia metabolizm całego ciała. Dodatkowo znacznie poprawia samopoczucie co dla młodej mamy jest niezwykle ważne.

 

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum terapii kręgosłupa

we Wrocławiu

ZDROWY KRĘGOSŁUP – ŻYCIE BEZ BÓLU

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307