Dlaczego my?

Bezoperacyjne leczenie schorzeń kręgosłupa i stawów jest procesem złożonym z kilku etapów. Na początku podczas wywiadu staramy się zebrać jak najwięcej informacji o pacjencie, jego sposobie życia oraz obecnych i przeszłych schorzeniach. Krok ten jest niezwykle istotny, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią terapię. Wierzymy, że tylko empatyczne i indywidualne podeście pozwoli osiągnąć tak złożony cel jak zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. 

Innowacyjne metody leczenia

W Spondylo-Clinic stosujemy najnowszą fizykoterapię, a więc wykorzystujemy zjawiska fizyczne takie jak – światło, prąd elektryczny, magnetyzm, ultradźwięki, tlen – do pobudzenia procesów biologicznych w tkankach. Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków w Polsce stosujących Kolagen MD i osocze. 

Nasze terapie prowadzą do zlikwidowania bólu, obrzęków, stanów zapalnych, stymulują tkanki, łagodzą obolałe stawy. Są w pełni bezpieczne, bezbolesne, odpowiednie dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych i obciążonych chorobami, a także sportowców.

Profesjonalna i miła obsługa. Indywidualne podejście to pacjęta,rzetelnie przeprowadzany wywiad na pierwszej wizycie. Różnorodność zabiegów,masaż leczniczy mocny ale skuteczny,fachowa wiedza przekazywana w zrozumiały sposób. Ćwiczenia zadawane do domu nie wymagają dużego wysiłku czy czasu a efekt widoczny już po kilku seriach ustąpił ból kręgosłupa. Polecam

Bogdan B.

Pacjent

Dlaczego My?

Stosujemy metody uznawane obecnie za najlepsze na świecie. Proloterapia, terapia manualna, igłoterapia, wszelkiego rodzaju masaże, indywidualny trening kręgosłupa, kinezyterapia, specjalna dieta i wiele innych…

Dociekliwy zespół

Terapia łącząca równoczesne działanie bodźców fizykoterapii, kinezyterapii, proloterapii, hiperbarii oraz indywidualnego treningu.

Empatyczni specjaliści

Terapia łącząca równoczesne działanie bodźców fizykoterapii, kinezyterapii, proloterapii, hiperbarii oraz indywidualnego treningu.

Stała opieka lekarska

Terapia łącząca równoczesne działanie bodźców fizykoterapii, kinezyterapii, proloterapii, hiperbarii oraz indywidualnego treningu.

Z jakimi schorzeniami  

pacjenci trafiają do nas najczęściej? 

Najczęściej są to osoby cierpiące na: bóle kregosłupa, dyskopatie (przepukliny), bóle rwy kulszowej, bóle i zawroty głowy, migreny, bóle kończyn, barku, bóle kolan i bioder, łokieć tenisisty, wady postawy i skoliozy, zespół przewlekłego zmęczenia, nerwobóle oraz wszelkie urazy sportowe i po wypadkach komunikacyjnych.

N

Dyskopatia

Jest chorobą krążka międzykręgowego – struktury budującej kręgosłup, umiejscowiony jest pomiędzy jego elementami kostnymi…

N

Schorzenia kręgosłupa

Specjalizujemy się w nieoperacyjnym leczeniu dyskopatii, indywidualnych treningach kręgosłupa i masażach.

N

Bóle i zawroty głowy

To jeden z nietypowych objawów bólu pleców, mogący świadczyć o przeciążeniu lub przepuklinie.

N

Bóle kolan i bioder

Ból biodra może przytrafić się w każdym wieku, choćby w wyniku nadwyrężenia. Może stać się nasilony i nie pozwalać na poruszanie.

N

Uszkodzenia po wypadkach

Upadki z dużych wysokości, wypadki komunikacyjne (motocyklowe i rowerowe), nieszczęśliwe skoki do wody.

N

Zwyrodnienia stawów

Zwyrodnienie stawów było kiedyś schorzeniem osób starszych, teraz dotyczy coraz młodszych pacjentów.

N

Wady postawy

Zwyrodnienie stawów było kiedyś schorzeniem osób starszych, teraz dotyczy coraz młodszych pacjentów.

N

Wady stóp

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportów.

N

Nietrzymanie moczu

Poważny i niekomfortowy problem dla pacjentów obu płci w różnym wieku. 

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum terapii kręgosłupa

we Wrocławiu

ZDROWY KRĘGOSŁUP – ŻYCIE BEZ BÓLU

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307