Od kilku miesięcy z niepokojem śledzimy informacje o rozprzestrzeniającej się epidemii COVID-19 oraz o rosnącej liczbie chorych i dotkniętych jej skutkami w kraju i na świecie. W obliczu sytuacji budzącej obawy, wielu z nas rezygnuje z leczenia mniejszych lub większych schorzeń, co w efekcie w oczywisty sposób może doprowadzić do poważnych powikłań i pogorszenia stanu zdrowia.

Z tego powodu w Centrum Terapii Kręgosłupa nie wstrzymujemy przyjęć, wizyt lekarskich, zabiegów i fizjoterapii, a nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach pracy.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na zdrowie naszych pacjentów, nie prowadzimy wizyt on-line. Konsultacje w naszym Centrum odbywają się normalnie, przy jednoczesnym przestrzeganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa w trakcie wizyt.

Jak dbamy o bezpieczeństwo na miejscu?
– Każdy, wchodzący do Centrum poddany jest pomiarowi temeratury.
– Wszystkie powierzchnie w poczekalniach, toaletach, gabinetach są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane (krzesła, poręcze, klamki, toalety, baterie przy umywalkach, blaty, biurka, kozetki, terminal płatniczy, długopisy itd.).
– Każdy pacjent obowiązkowo nosi maseczkę oraz dezynfekuje dłonie.
– Nasi lekarze i fizjoterapeuci przyjmują wyłącznie w jednorazowych rękawiczkach, maseczkach i ochronnych przyłbicach.
– Dbamy o to, aby pomiędzy wizytami zapewnić przerwy, aby ruch pacjentów w poczekalni był rotacyjny.
– Ze względu na zapotrzebowanie i zużycie dużych ilości atestowanych środków dezynfekujących oraz środków ochrony indywidualnej, do czasu zakończenia epidemii wprowadzamy dodatkową opłatę w wysokości 10 zł, doliczaną do każdej wizyty stacjonarnej.

Bardzo prosimy o stosowanie się do zasad i dziękujemy za wyrozumiałość.