Jarosław Jawny

„Metod leczniczych jest wiele, ale zdrowie jest tylko jedno”.

Dr Jarosław Jawny – twórca dr Jawny System, patentowiec, założyciel Centrum Terapii Kręgosłupa we Wrocławiu. 

Spondyliatra, terapeuta manualny, psychosomatyk i internista – uznany ekspert w dziedzinie chorób kręgosłupa, osteopati i chiropraktyki, prowadzi Spondylo-Clinic. Z wykształcenia specjalista chorób wewnętrznych, zainteresował się terapią manualną ponad 30 lat temu, a po naukę musiał jeździć aż do Anglii i Francji. Jest jednym z pierwszych polskich lekarzy gruntownie wykształconych w tej dziedzinie i do dziś pozostaje jednym z najlepszych w kraju specjalistów w zakresie terapii manualnej.

Opnie z portalu ZNANY LEKARZ.PL

„Profesjonalna i miła obsługa. Indywidualne podejście to pacjęta,rzetelnie przeprowadzany wywiad na pierwszej wizycie. Różnorodność zabiegów,masaż leczniczy mocny ale skuteczny,fachowa wiedza przekazywana w zrozumiały sposób. Ćwiczenia zadawane do domu nie wymagają dużego wysiłku czy czasu a efekt widoczny już po kilku seriach ustąpił ból kręgosłupa. Polecam” Bogdan B.

Opnie z portalu ZNANY LEKARZ.PL

„Wielu lekarzy namawiało mnie na operację / artroskopię barku, po kilku wizytach u dr Jawnego udało się uniknąć zabiegu, po kilku tygodniach rehabilitacji mam sprawną rękę z czego bardzo się cieszę gdyż mogłem wrócić do pracy
Polecam wszystkim.” Tomasz H.

Opnie z portalu ZNANY LEKARZ.PL

„Trafiłam do Pana doktora po 6 tygodniach bólu głowy. Bardzo mi pomógł i po kilku dniach rehabilitacji – tj lasery oraz masaże ból głowy ustal całkowicie. 
Polecam Centrum Terapii Kręgosłupa przy bólu głowy i okolic. Być może wystarczy kilka dni rehabilitacji aby ból znikł całkowicie.” Kasia W.