exilis-odmładzanie-twarzy

Zabiegi Exilis nazywane są liposukcją nieinwazyjną, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucie i kondycję skóry. Innowacyjny system powstał na podstawie doświadczeń najlepszych klinik na świecie. Exilis w nieinwazyjny sposób modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową.

Odmładzanie twarzy bez użycia skalpela

EXILIS jest zabiegiem opierającym się na innowacyjnej technologii RID, co rozumie się jako rozpoznanie, izolację i dezaktywację dzięki zespoleniu terapii ultradźwiękowej z radiofrekwencją. Metoda ta ma doskonałe działanie wyszczuplające i odmładzające.

Zabieg z użyciem aparatu EXILIS jest jedną z najnowocześniejszych metod modelowania sylwetki w medycynie estetycznej. Redukuje cellulit i zapewnia ujędrnienie skóry. Stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych technik liposukcji w celu likwidacji tkanki tłuszczowej i liftingu. Jest połączeniem ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości, co pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnej tkanki. Można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Zabieg doceniany na całym świecie

EXILIS zwany liposukcją nieinwazyjną, został zarejestrowany jako urządzenie medyczne. Jego skuteczność potwierdziły liczne badania laboratoryjne i kliniczne. Jest to zabieg wyszczuplający, który zapewnia modelowanie sylwetki i redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo jest to zabieg odmładzający twarz. Jego wszechstronne działanie wynika z połączenia dwóch dotychczas stosowanych wyłącznie oddzielnie mechanizmów – terapii ultradźwiękowej i radiofrekwencji.

EXILIS jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym, choć w jego trakcie można odczuwać dyskomfort w postaci lekkiego pieczenia i ciepła. Nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania czy znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji.

Łagodny, w pełni kontrolowany i bezbolesny zabieg

Lipoliza to bezinwazyjny zabieg, w którym tkanka tłuszczowa pod wpływem ciepła jest rozbijana, następnie zamienia się w oleistą emulsję i naturalnie usuwana jest z organizmu. Stosowana jest u osób, które chcą usunąć tłuszcz z ud, bioder, brzucha, podbródka oraz innych części ciała.

– „W przeciwieństwie do lipolizy, liposukcja to zabieg całkowicie bezpieczny, który nie wymaga użycia skalpela (często nie jest stosowane także znieczulenie) i tym samym nie jest związany z powikłaniami pooperacyjnymi” – podkreśla Jarosław Jawny, specjalista z Centrum Terapii Kręgosłupa z Wrocławia.

Ponadto, oprócz skutecznego usunięcia tkanki tłuszczowej, tylko lipoliza daje dodatkowe efekty m.in. naciągnięcie skóry, poprawa jędrności oraz napięcia tkanki podskórnej. Co więcej, po lipolizie możliwy jest szybki powrót do codziennych aktywności, gdyż cechuje ją mniejsza niż w liposukcji urazowość. Decydując się na zabieg lipolizy, nie trzeba także nosić odzieży uciskowej. Ponadto, jest to zabieg, który ma znaczniej mniej przeciwwskazań niż liposukcja, dlatego też usunięcie tłuszczu tą metodą jest możliwe także u osób starszych lub cierpiących na różne choroby. Kolejną zaletą lipolizy jest jej cena – jest nieporównywalnie niższa niż cena liposukcji.

Pozytywne skutki EXILIS zauważa się już po pierwszym zabiegu, ale w celu uzyskania możliwie jak najlepszych wyników wskazane jest przeprowadzenie serii minimum 4–6 zabiegów, wykonywanych średnio co 7–10 dni.

Terapia polecana jest szczególnie tym, którzy chcą uzyskać efekty szybko, ale bez ingerencji chirurgicznej, poczucia dyskomfortu oraz bez wyłączania się z życia codziennego. Nieinwazyjna liposukcja Exilis jest z jednym głównych zabiegów stosowanych podczas naszej uznanej terapii  Be Fit Be Good – więcej informacji o terapii tutaj.