Nasza misja

Naszą najważniejszą misją jest życie wolne od bólu u każdego z pacjentów. Dokładamy starań, by możliwie szybko i skutecznie leczyć dolegliwości, przywracać sprawność, a przez to zwiększać komfort życia pacjentów.

We wrocławskim Centrum Terapii Kręgosłupa prowadzimy najnowocześniejszą fizykoterapię, a sprzęt na jakim pracujemy uznany jest za najskuteczniejszy w leczeniu schorzeń stawów i kręgosłupa.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

W naszym Centrum pracują doświadczeni, zaangażowani i empatyczni specjaliści oraz fizjoterapeuci, których najważniejszą misją jest leczenie bólu.

Współpraca

Do leczenia bólu podchodzimy holitycznie, dlatego jako jedyni w Polsce stosujemy terapię skojarzoną, łączącą fizykoterapię, kinezyterapię, proloterapię i inne.

Skuteczność

Efektami naszej pracy jest życie bez bólu naszych pacjentów, dlatego dbamy nie tylko o leczenie objawów, ale również o wyleczenie przyczyn dolegliwości bólowych.

Przyjemna atmosfera

Komfortowe warunki, przyjazny personel oraz przyjemna atmosfera w naszym centrum wpływają na samopoczucie pacjentów, dlatego dbamy o najwyższy poziom usług.

Innowacyjne metody

Jako pierwsi i jedyni w Polsce stosujemy TERAPIĘ SKOJARZONĄ, polegającą na kompleksowym podejściu do schorzenia, leczymy objawy, ale również przyczyny bólu. 

Krótkie terminy

Wiemy, jak ważne jest szybkie podjęcie leczenia w przypadku ostrego lub przewlekłego bólu kręgosłupa czy stawów, dlatego dbamy o w miarę jak najszybsze planowanie terapii. 

Indywidualne podejście

Nasi specjaliści dbają o każdego pacjenta w inny sposób, ponieważ każdy przypadek chorobowy tego wymaga. Porady, indywidualne plany treningowe czy żywieniowe w trakcie i po leczeniu.

Życzliwy personel

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji. Prowadzimy konsultacje dietetyczne i treningowe dla naszych pacjentów po terapii. 

Jesteśmy blisko

Centrum Terapii Kręgosłupa mieści się na ulicy Wyszyńskiego we Wrocławiu. Nasi specjaliści prowadzą również konsultacje pacjentów w Klinice Rehabilitacji Mirjan w Lądku Zdrój. 

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum Terapii Kręgosłupa

we Wrocławiu

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307