BE FIT BE GOOD

Jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch, lecz w dzisiejszych czasach jest to bardzo ciężkie do utrzymania. Wynika to ze sposobu życia, często siedzącej pracy i braku czasu na aktywność fizyczną. Wychodząc naprzeciw temu, przygotowaliśmy alternatywny sposób na osiągnięcie zadowalających efektów – program Be fit Be good, czyli lepsze samopoczucie, zdrowie i wygląd.

Jak żyć zdrowiej i po prostu lepiej się czuć? Jak w dzisiejszym rozpędzonym świecie zadbać o zdrowie, zamiast leczyć doraźnie ból i wydawać na to krocie? Czy pracując na siedząco i/lub w stresie można uniknąć pogłębiających się wad postawy, bólu czy złego samopoczucia? Odpowiadamy na te pytania i podsuwamy skuteczne rozwiązanie.

W dobie ogólnego braku aktywności, pośpiechu, stresu oraz wymuszonych, niewłaściwych pozycji naszego ciała narażeni jesteśmy na szereg niekorzystnych czynników. Począwszy od przeciążeń statycznych wynikających z wielogodzinnej pracy za biurkiem, przez wzmożone napięcie mięśni wynikające ze stresu po niedotlenienie i zakwaszenie całego organizmu.

Zagrożenia:

$

brak energii oraz chęci do działania

$

permanentne zmęczenie, apatia czy nawet depresja

$

uczucie ciężkości kończyn dolnych i górnych a także obrzęki limfatyczne

$

nieprawidłowe odkładanie tłuszczu w tkance tłuszczowej, czyli cellulit

Jak możemy sobie z tym poradzić?

„Be fit be good” to kompleksowy program, który powstał z doświadczeń najlepszych ośrodków na świecie, dzięki temu jest ukierunkowany na potrzeby człowieka w XXI wieku. Jest jednym z najszybszych sposobów eliminujących trwale i kompleksowo wyżej wymienione przypadłości. Proponujemy trzy etapy, stanowiące spójną terapię, dobraną spośród naszej szerokiej oferty usług.

Program Be Fit Be Good składa się z indywidualnie dobranych etapów, które mogą zachodzić równolegle. Są to m.in.:

$

Zabiegi w komorze hiperbarycznej, dotlenienie organizmu

$

Terapie manualne, fizykoterapie

$

Indywidualny trening kręgosłupa pod okiem opiekuna

$

Zmiana nawyków żywieniowych zawsze przy aktywnym udziale doświadczonego doradcy żywieniowego

Dotlenienie organizmu:

Tlen jest najważniejszym paliwem naszego organizmu, jego brak zaburza pracę mózgu, narządów wewnętrznych, mięśni czy kości. Dostarczając go poprzez terapię w komorze hiperbarycznej masz pewność, że organizm otrzyma najlepszą dawkę w warunkach kontrolowanych, a ciało zacznie przywracać równowagę ogólnoustrojową. Takie przygotowanie na poziomie komórkowym zapewni energię, przywróci homeostazę oraz przygotuje organizm na kolejny etap programu. Najnowsze badania naukowe donoszą o kilkukrotnym (7-8x) wzroście ilości komórek macierzystych we krwi przez przynajmniej 2-3 dni po pobycie w komorze hiperbarycznej. To komórki macierzyste są odpowiedzialne za wszelkie procesy naprawcze w naszym organizmie. 

Liposukcja EXILIS:

Drugi etap to zabiegi liposukcji aparatem EXILIS. Exilis to tzw. liposukcja nieinwazyjna, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucie i kondycję skóry. Innowacyjny system powstał na podstawie doświadczeń najlepszych klinik na świecie.

Exilis w nieinwazyjny sposób modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową.Głowica maszyny oddziałuję na tkankę tłuszczową falami ultradźwiękowymi oraz infrared podnosząc jej temperaturę, oraz prowadząc do rozpadu komórek tłuszczowych, a następnie ich eliminację z organizmu. Efektem jest utrata obwodów, ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz skuteczne pozbycie się cellulitu. 

Dla uzyskania najlepszych efektów każdy zabieg antycellulitowy poprzedzony jest falą ultradźwiękową o mocy fali uderzeniowej, która rozbija tkankę tłuszczową. Jest to idealne przygotowanie obszaru zabiegowego dla głowicy EXILIS.

Indywidualny trening pod okiem opiekuna:

Trzecim etapem są indywidualne spotkania z osobistym opiekunem – trenerem kręgosłupa, który od pierwszego do ostatniego spotkania będzie czuwał nad całym procesem. Jest to zawsze specjalista od treningu z dużym doświadczeniem oraz umiejętnością wszelkiego rodzaju masaży.

Na spotkaniach z opiekunem przeprowadzane będą dodatkowe zabiegi, takie jak drenaże limfatyczne, masaże antycellulitowe, odpowiednia gimnastyka czy terapia manualna z igłoterapią włącznie. Wszystko to ma na celu przyspieszenie całego procesu, zapewnienie trwałych zmian oraz wyrobienie prawidłowych nawyków. Jest to warunek sukcesu. Zapewni to komfort i wygodę dla każdej osoby, która uczestniczy w programie, a nasi pacjenci taką formą są wręcz zachwyceni.

Celem tak kompleksowego podejścia w programie „BE FIT BE GOOD” jest poprawa stanu organizmu, sprawności i kondycji pacjenta. Wprowadzamy szerokie spektrum działania, ponieważ wierzymy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” a jedno bez drugiego zdrowe być nie może. Tylko takie działanie zapewni trwałe i spektakularne efekty.

Jak należy się przygotować do zabiegów w ramach terapii Be Fit Be Good?

Należy zrobić podstawowe badania krwi oraz wątroby. Stosować dietę, tak by bilans kaloryczny dobowy wyniósł zero lub nawet stał się ujemny. Dieta powinna być odkwaszająca, o sporej ilości warzyw. Na czas zabiegów należy unikać alkoholu, cukrów, tłuszczy nasyconych.
Zaleca się wypijanie 3-3,5 l wody dziennie oraz suplementowanie przynajmniej 1000 mg witaminy C lewoskrętnej, witaminą D3 w dawkach 2000-4000j.
Taką dietę najlepiej rozpocząć na około tydzień przed zabiegami.
W czasie kuracji na początku zaleca się również ograniczenie aktywności fizycznej.

Powyższe zalecenia są przewidziane dla najlepszych, najszybszych oraz trwałych efektów zabiegu.