71 726 11 71 | 71 791 59 23 | 503 183 095 ctkbiuro@gmail.com

Nowoczesna placówka

Nasz oddział we Wrocławiu wyposazony jest w najwyższej jakoś sprzęty i najnowsze urządzenia do fizykoterapii. Zapewniamy kompleksową opiekę ambulatoryjną, a dla osób spoza Wrocławia wygodny pobyt stacjonarny.  

Innowacyjne metody leczenia

W Spondylo-Clinic stosujemy najnowszą fizykoterapię, a więc wykorzystujemy zjawiska fizyczne takie jak – światło, prąd elektryczny, magnetyzm, ultradźwięki, tlen – do pobudzenia procesów biologicznych w tkankach. Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków w Polsce stosujących Kolagen MD i osocze. 

Nasze terapie prowadzą do zlikwidowania bólu, obrzęków, stanów zapalnych, stymulują tkanki, łagodzą obolałe stawy. Są w pełni bezpieczne, bezbolesne, odpowiednie dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych i obciążonych chorobami, a także sportowców.

Indywidualne podejście do pacjenta

Bezoperacyjne leczenie schorzeń kręgosłupa i stawów jest procesem złożonym z kilku etapów. Na początku podczas wywiadu staramy się zebrać jak najwięcej informacji o pacjencie, jego sposobie życia oraz obecnych i przeszłych schorzeniach. Krok ten jest niezwykle istotny, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią terapię. Wierzymy, że tylko empatyczne i indywidualne podeście pozwoli osiągnąć tak złożony cel jak zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. 

Profesjonalna i miła obsługa. Indywidualne podejście to pacjęta,rzetelnie przeprowadzany wywiad na pierwszej wizycie. Różnorodność zabiegów,masaż leczniczy mocny ale skuteczny,fachowa wiedza przekazywana w zrozumiały sposób. Ćwiczenia zadawane do domu nie wymagają dużego wysiłku czy czasu a efekt widoczny już po kilku seriach ustąpił ból kręgosłupa. Polecam

Bogdan B.

Pacjent

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum Terapii Kręgosłupa

we Wrocławiu

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307