71 726 11 71 | 71 791 59 23 | 503 183 095 ctkbiuro@gmail.com

LIPOLIZA – EXILIS

Lipoliza to skuteczna metoda leczenia otyłości, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucia i kondycji. Innowacyjny system powstał na podstawie doświadczeń najlepszych klinik na świecie. Dodatkowo uruchamiamy systemy aktywacji Twojego organizmu. Chudniesz i zyskujesz siłę, kondycję oraz energię.

Jak szybkie odchudzanie bez skalpela jest możliwe?

EXILIS jest zabiegiem opierającym się na innowacyjnej technologii RID, co rozumie się jako rozpoznanie, izolację i dezaktywację dzięki zespoleniu terapii ultradźwiękowej z radiofrekwencją. Metoda ta ma doskonałe działanie wyszczuplające i odmładzające.

Zabieg z użyciem aparatu EXILIS jest jedną z najnowocześniejszych metod modelowania sylwetki w medycynie estetycznej. Redukuje cellulit i zapewnia ujędrnienie skóry. Stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych technik liposukcji w celu likwidacji tkanki tłuszczowej i liftingu. Jest połączeniem ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości, co pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnej tkanki. Można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Czym jest zabieg EXILIS?

EXILIS został zarejestrowany jako urządzenie medyczne. Jego skuteczność potwierdziły liczne badania laboratoryjne i kliniczne. Jest to zabieg wyszczuplający, który zapewnia modelowanie sylwetki i redukcję tkanki tłuszczowej. Dodatkowo jest to zabieg odmładzający twarz. Jego wszechstronne działanie wynika z połączenia dwóch dotychczas stosowanych wyłącznie oddzielnie mechanizmów – terapii ultradźwiękowej i radiofrekwencji.

EXILIS jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym, choć w jego trakcie można odczuwać dyskomfort w postaci lekkiego pieczenia i ciepła. Nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania czy znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji.

Kompleksowa terapia w Spondylo-Clinic

Pozytywne skutki EXILIS zauważa się już po pierwszym zabiegu, ale w celu uzyskania możliwie jak najlepszych wyników wskazane jest przeprowadzenie serii minimum 4–6 zabiegów, wykonywanych średnio co 7–10 dni. 

By łatwo utrzymać skutki lipolizy, a także poprawić ogólną kondycję organizmu, dobieramy indywidualną terapię, której efektem będzie zdrowy i odmłodzony organizm.

Nasza terapia oparta jest na mądrym planie żywieniowym (odpowiednia gospodarka kwasowa, wodna i elektrolitowa), zabiegami EXILIS, zabiegami głębokiej kawitacji ultradźwiękowej, drenażu limfatycznym, indywidualnie dobieranym treningu oraz nowoczesnej terapii tlenowej (HBOT). W efekcie zabiegi przyniosą trwały spadek wagi, poprawę kondycji oraz uzyskanie dodatkowej energii i siły. Ważny jest też wyraźny efekt antydepresyjny.

Terapia polecana jest szczególnie tym, którzy chcą uzyskać efekty szybko, ale bez ingerencji chirurgicznej, poczucia dyskomfortu oraz bez wyłączania się z życia codziennego.

Odpowiedni program odchudzający oraz zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń i technologii:

$

przyspieszą spalanie tłuszczu

$

ujędrnią skórę oraz usuną jej nadmiar

$

wspomogą proces detoksykacji

$

zredukują cellulit

$

usuną obrzęki i nadmiar wody

$

zapobiegną efektowi jo-jo

Spondylo-Clinic GROUP

Centrum Terapii Kręgosłupa

we Wrocławiu

71 726 11 71

71 791 59 23

503 183 095

ctkbiuro@gmail.com

ul. Wyszyńskiego 116/2, Wrocław 50-307